Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Jesteś tutaj:

Strona główna Brother
O Brother PDF Drukuj Email

Brother to japońska firma posiadająca 100-letnią historię. W 1908 roku Kanekichi Yasui założył „Yasui Sewing Machine Co". W 1925 roku firmę odziedziczyli jego synowie i od tej chwili następował jej dynamiczny rozwój. Powojenna historia Brothera to burzliwy rozwój i ekspansja na rynki zagraniczne. W latach 50-tych utworzone zostały oddziały handlowe w obu Amerykach i Europie. Wtedy też rozpoczęto produkcję maszyn dziewiarskich i domowych urządzeń elektrycznych. Jako firma nowoczesna i innowacyjna, Brother zawsze znajdował się w światowej czołówce producentów nowych technologii. W latach 80-tych firma rozwinęła produkcję urządzeń telekomunikacyjnych oraz sprzętu elektronicznego.

Obecnie Brother to międzynarodowy koncern, a produkcja jest prowadzona w 18 fabrykach na wszystkich kontynentach, a oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją: maszyny do szycia domowego użytku i przemysłowe, obrabiarki, maszyny do pisania, drukarki etykiet, kreatory stempli, faksy, drukarki laserowe kolorowe i monochromatyczne, wielofunkcyjne urządzenia laserowe i atramentowe, system sieciowego karaoke, oprogramowanie do tłumaczeń. Brother jest wiodącą marką na rynkach Europy Zachodniej z w segmentach: laserowych urządzeń wielofunkcyjnych i laserowych drukarek monochromatycznych -odpowiednio 21,8% i 16,5% w 2005 r.  

Brother w Polsce od 2005 intensywnie i skutecznie zwiększa udział w rynku. Firma posiada w kraju pełne zaplecze logistyczne (magazyn pod Warszawą) i serwisowe (ogólnopolska sieć serwisów) co wiąże się z pełną dostępnością materiałów eksploatacyjnych i szybkim czasem reakcji serwisowych a zapewnia klientom poczucie komfortowej i efektywnej pracy.

Drukarki laserowe mono Drukarki laserowe kolorowe Drukarki mobilne
     
Urządzenia wielofunkcyjne A3  Urządzenia wielofunkcyjne kolor  Urządzenia wielofunkcyjne mono
 

EvoData Robert Drożdż ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa, NIP: 661-196-79-87, REGON: 141805013    tel: 22 392 97 60 fax: 22 357 83 19

Webmaster: evodata

Evodata 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone