Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości

Jesteś tutaj:

Strona główna O firmie Kariera
Kariera PDF Drukuj Email

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie aktywnych procesów sprzedaży, koordynacja i przygotowywanie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonych branżach i obszarach działania
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Aktywne budowanie wizerunku firmy
  • Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem
  • Nieustanne poszerzanie wiedzy o rynku, potencjalnych klientach

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży (branża informatyczna) dla klientów biznesowych poparte bogatym portfolio klientów
  • Dobra znajomość branży IT
  • Komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, zdolności analityczne, odpowiedzialność
  • Determinacja w osiąganiu postawionych celów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy: notebook, samochód, telefon komórkowy
  • Miłą atmosferę w pracy

EvoData Robert Drożdż ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa, NIP: 661-196-79-87, REGON: 141805013    tel: 22 392 97 60 fax: 22 357 83 19

Webmaster: evodata

Evodata 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone