Osoby online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Jesteś tutaj:

Strona główna Serwis Usuwanie danych
Usuwanie danych PDF Drukuj Email

EvoData oferuje Państwu usługę usuwania danych korzystając z następujących metod:

  • Programowe usuwanie danych – dane usuwane są dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania umożliwiającego wielokrotne wpisywanie nowych informacji w sektory wypełnione uprzednio innymi danymi. Warunkiem możliwości skorzystania z tej metody jest sprawność nośnika, który także po zakończeniu operacji może być wykorzystywany do dalszej pracy.
  • Sprzętowe usuwanie danych – dane kasowane są poprzez oddziaływanie na nie silnego pola magnetycznego emitowanego przez Degausser. Pole jest na tyle intensywne, że nośniki nie nadają się do dalszej elsploatacji. Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość usunięcia danych także z nośników niesprawnych, noszących znamiona uszkodzeń mechanicznych.
  • Utylizacja nośników – dane usuwane są wraz z fizycznym zniszczeniem całego nośnika, np. przez specjalistyczne maszyny mielące. Nasi Klienci zawsze po utylizacji nośnika otrzymują od nas certyfikat potwierdzający zniszczenie fizyczne dysku.
 

EvoData Robert Drożdż ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa, NIP: 661-196-79-87, REGON: 141805013    tel: 22 392 97 60 fax: 22 357 83 19

Webmaster: evodata

Evodata 2010. Wszystkie prawa zastrzeżone