Witamy na stronie firmy Evodata Media

Zapraszamy do zapoznania się z usługami świadczonymi przez firmę Evodata. Nasz zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników odpowie na wszystkie pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązania systemów audiowizualnych, które zostaną zastosowane w siedzibie Państwa firmy. Zajmiemy się kompleksową obsługą całego przedsięwzięcia.

Zobacz więcej

Nasza Oferta

Firma Evodata od chwili pojawienia się na rynku opiera swoją działalność na projektowaniu, dostarczaniu, instalacji i obsłudze systemów audiowizualnych. Kadra doświadczonych specjalistów służy swoją wiedzą na każdym etapie wykonywanych prac i jest w stanie rozwiązać wszystkie problemy techniczne.

Indywidualne rozwiązanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dobrze wykonany projekt. Aby spełnić Państwa oczekiwania zarówno pod względem technicznym jak i finansowym, stworzymy indywidualnie dostosowane do potrzeb rozwiązanie, którego cechami charakterystycznymi będą wysoka jakość i niewygórowane koszty.

Zobacz więcej
Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla Państwa firmy.

Nasza wykwalifikowana kadra opracuje koncepcję, która po zatwierdzeniu przeistoczy się w gotowy projekt. Po czym przystąpimy do realizacji całego przedsięwzięcia w możliwie jak najkrótszym czasie przy zachowaniu najwyższego poziomu usług.

Zobacz więcej
Wysokiej jakości usługi

Dostarczanie wysokiej jakości usług wymaga nie tylko doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu, ale również profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Dlatego nasza firma współpracuje z wiodącymi w branżach audio-wizualnych przedsiębiorstwami. Wieloletnia kooperacja z naszymi partnerami biznesowymi pozwala na osiąganie najlepszych rezultatów.

Zobacz więcej
Nowe technologie ułatwiające Państwa pracę.

Montowane przez naszą firmę systemy audiowizualne są w pełni zautomatyzowane i mogą być również zdalnie zarządzane i monitorowane z wybranego przez klienta miejsca.

Zobacz więcej

Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Rozwiązania systemowe dostosowując do Państwa potrzeb i oczekiwań. Chętnie wspomożemy Państwa naszą rozległą wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu projektowania i obsługi systemów AV. Zapewniamy stabilne i nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.