Offer

Dbałość o jakość wizji

Mówi się, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. My to chińskie przysłowie traktujemy jako drogowskaz. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę urządzeń, montujemy zarówno proste monitory i projektory klasy economic, jak i profesjonalny sprzęt dedykowany dla biznesu – monitory, projektory i ściany wizyjne klasy premium.

Profesjonalne nagłośnienie

Odpowiedni system nagłaśniający pełni kluczową rolę zarówno w rozumieniu mowy i oprawy muzycznej. Dlatego też nasze projekty systemów audio budowane są w oparciu o akustykę i wielkość pomieszczeń oraz potrzeby funkcjonalne klienta. Dysponujemy rozwiązaniami audio dedykowanymi do różnych rodzajów obiektów, począwszy od małych sal, poprzez kluby czy restauracje, aż po duże sale konferencyjne czy hale sportowe.

Wsparcie konferencyjne

Oferujemy systemy audiowizualne (dyskusyjne i tłumaczeń symultanicznych), niezbędne do sprawnego, komfortowego i efektownego przeprowadzania prezentacji audiowizualnych takich jak konferencje czy szkolenia.

Cyfryzacja audiowizualna

Nasze systemy dają możliwość bezstratnego przesyłania sygnałów AV także na duże odległości, z zachowaniem wysokiej jakości. Oferujemy sprzęt służący do konwersji, odpowiedniego wzmocnienia, routingu oraz przesyłania sygnałów.

Intuicyjne sterowanie

Sprawny system to system intuicyjny i prosty w obsłudze. Dlatego też oferujemy zintegrowaną z innymi systemami obsługę sprzętu za pomocą wielofunkcyjnego pilota dotykowego.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.